Ön Kayıt
Hızlı ve Etkili Okuma kursumuz zenginleştirilmiş içeriğiyle 1 Temmuz’da başlıyor. İlkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıfı bitiren çocuklarımızı bekliyoruz.
Çocuklarımız hikaye tamamlama, bulmaca oyunları, okuma, canlandırma, gölgeleme, göz egzersizi etkinlikleriyle okuma becerilerini hızlandırıp etkili hale getirirken ebru sanatıyla konsantrasyonunu artırsın, sanatsal terapiyle zihinsel sağlığını desteklesin. Bunun yanı sıra sağlıklı yaşam atölyesiyle yaşam kalitesini artırmaya yönelik bilgi ve beceri kazanırken çocuk psikolojisi atölyesiyle de duygularını ve davranışlarını tanısın, bağımlılıklara karşı farkındalık kazanarak geleceğin sağlıklı bireyleri olsunlar.
Bahçe oyunlarını unutmadık elbette. Çocuklarımız onlar için oluşturduğumuz sosyal alanlarda bağlarını güçlendirecek, topluluk duygusu kazanacak ve çocuklarımızın psikolojik iyi oluşu artacak.
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dilmer/Duyuru/01.06.2024/Hızlı ve Etkili Okuma1 - Copy 2.jpg)
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dilmer/Duyuru/01.06.2024/Hızlı ve Etkili Okuma2.jpg.jpg)
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dilmer/Duyuru/01.06.2024/Çocuk Grupları Ödeme.png)