Ön Kayıt
English For Fun kursumuz zenginleştirilmiş içeriğiyle 1 Temmuz’da başlıyor. İlkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıfı bitiren çocuklarımızı bekliyoruz.
Çocuklarımız drama, müzik, oyun, hikaye anlatımı, konuşma etkinlikleriyle İngilizce öğrenirken ebru sanatıyla konsantrasyonunu artırsın, sanatsal terapiyle zihinsel sağlığını desteklesin. Bunun yanı sıra sağlıklı yaşam atölyesiyle yaşam kalitesini artırmaya yönelik bilgi ve beceri kazanırken çocuk psikolojisi atölyesiyle de duygularını ve davranışlarını tanısın, bağımlılıklara karşı farkındalık kazanarak geleceğin sağlıklı bireyleri olsunlar.
Bahçe oyunlarını unutmadık elbette. Çocuklarımız onlar için oluşturduğumuz sosyal alanlarda bağlarını güçlendirecek, topluluk duygusu kazanacak ve çocuklarımızın psikolojik iyi oluşu artacak.
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dilmer/Duyuru/01.06.2024/English For Fun 1 - Copy 2.jpg)
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dilmer/Duyuru/01.06.2024/English For Fun 2.jpg)
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dilmer/Duyuru/01.06.2024/Çocuk Grupları Ödeme.png)