Ön Kayıt
Yüz yüze ve çevrimiçi Almanca A1 ve A2 kurlarında 6 hafta boyunca her bir kurda toplam 72 saat, B1 ve B2 kurlarında ise yine 9 hafta boyunca her bir kurda toplam 108 saat eğitim verilecektir.
Tüm kurlar ayrı bir grup olarak oluşturulacaktır.
Dilbilgisinin yanı sıra okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştireceğiniz bu kursumuza ön kayıt yaptırabilir ya da bize 0376 213 1898 no.lu telefondan ulaşabilirsiniz.
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dilmer/Duyuru/01.06.2024/Almanca Ödeme.png)