Ön Kayıt
Genel Amaçlı İngilizce kursumuz ortaokul 6. ve 7. sınıf öğrencilerine özel planlanan içeriğiyle yeterli sayıda başvuru olduğunda başlayacaktır. Kurs kapsamında öğrecilerimize isteyene Temmuz ayında, isteyene Ağustos ayında olmak üzere 4 hafta boyunca (resmi tatiller hariç) toplam 60 ders saati eğitim verilecektir. Beceri temelli bir eğitim olduğundan öğrencilerimiz sadece dilbilgisi değil, okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerini de geliştirmektedir.
Kursumuz haftada 5 gün yapılacaktır. Yeterli çoğunluk oluşması durumunda kursumuz çevrimiçi olarak da planlanacaktır. Bu bağlamda ön kayıt esnasında tercihinizi belirtmeniz önem arz etmektedir.
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dilmer/Duyuru/01.06.2024/Ortaokul İngilizce (6.-7).jpg)
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/dilmer/Duyuru/01.06.2024/Ortaokul İngilizce (6.-7) Ödeme.png)